Enter your keyword

Masaże

 

Dla lepszego samopoczucia, zdrowia, urody, przyjemności i kondycji - dla Ciebie.

Osiągnięcie spokoju i wewnętrznej równowagi jest jednym z najważniejszych celów wielu współczesnych terapii stresu. Jest to możliwe wyłącznie wtedy, gdy praca i odpoczynek są równomiernie rozłożone. Czasem warto zatrzymać czas na chwilę i odpocząć choć raz w tygodniu to pierwszy krok do osiągania równowagi. Chociaż znajdujemy ten czas na relaks, jednak brakuje nam siły, czasu i energii… na optymalne wykorzystanie tej chwili.

Dlatego stworzyliśmy programy pobytu w destresso z zabiegami, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać czas w destresso dla siebie lub przyjaciół – bezstresowo. To odrobina usprawiedliwionego lenistwa, realna chwila magii, po której wracasz do rzeczywistości odmieniona i z nową energią.Masaże, peelingi i zabiegi oczyszczające to przygotowanie organizmu do regeneracji. W zależności od Twojej aktualnej potrzeby możesz wybrać masaż twarzy, pleców, całego ciała lub zabieg peelingujący i oczyszczający skórę.

 

Pamiętaj, że każdy masaż możesz wzbogacić przez Ceremonię Beauty w Łaźni Błotnej przed masażem i naturalny peeling po masażu.

Ceremonia Beauty do masażu – 30zł
Naturalny peeling – 15zł

 

MOCNE PLECY i OTWARTA GŁOWA

Pierwszy krok do redukcji stresu

Nie bez znaczenia jest powiedzenie, że nosimy wszystkie troski na swojej głowie i barkach. W głowie kumulujemy myśli a na plecach jest najwięcej blokad. Plecy to zbiór największej ilości mięśni i akumulacji stresu, z przodu znajdują się wszystkie organy funkcji życiowych, na plecach natomiast wszystkie połączenia nerwowe z mózgiem. W tej strefie masaży zebraliśmy takie, w których chodzi zrelaksowanie umysłu i mięśni, prawidłowe ukrwienie i dotlenienie a także o likwidację i złagodzenie przyczyn napięć.