Enter your keyword

Programy pobytu

 

dla lepszego samopoczucia, zdrowia, urody, przyjemności, kondycji, relaksu…

Osiągnięcie spokoju i wewnętrznej równowagi jest jednym z najważniejszych celów wielu współczesnych terapii stresu. Jest to możliwe wyłącznie wtedy, gdy praca i odpoczynek są równomiernie rozłożone. Zatrzymać czas na chwilę i odpocząć choć raz w tygodniu to pierwszy krok do osiągania równowagi. Chociaż znajdujemy ten czas na relaks, jednak brakuje nam siły, czasu i energii… na optymalne wykorzystanie tej chwili. Dlatego stworzyliśmy programy pobytu w destresso z zabiegami, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać czas w destresso dla siebie lub przyjaciół – bezstresowo. To odrobina usprawiedliwionego lenistwa, realna chwila magii, po której wracasz do rzeczywistości odmieniona i z nową energią. „Bezstresowo” dla nas oznacza Twój czas zaplanowany przez nas w odpowiedzi na daną chwilę, nastrój, towarzystwo, czasami bolące mięśnie, złość na pracę, potrzebę spędzenia czasu z przyjaciółmi, chęć na odrobinę luksusu lub nową wiedzę. Znajdź dzień dla destresso i wybierz jeden z programów, a my zaplanujemy go tak, abyś przyjemnie spędził czas, nie licząc minut, pieniędzy, delektując się każdą chwilą, czerpiąc wszystkimi zmysłami dobrą nową energię.

PROGRAMY DESTRESSO DAY SPA to pomysły na dobrze zaplanowany nienudny dzień w destresso łączący relaks z zabiegami i/lub spotkaniem z przyjaciółmi, z rodziną, z parterami w biznesie.

Programy DAY SPA to także wspaniały pomysł, aby obdarować nim bliską osobę czy długoletniego partnera biznesowego lub sprawić urodzinowy bądź imieninowy prezent znajomym.

 

 

S1

PROGRAM ODNOWA KOMÓRKOWA – KOMPLETNA KURACJA TWARZY NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

20 minutowy odprężający peeling z fusów kawy dla odświeżenia skóry
80 minutowa Odnowa Komórkowa Twarzy
20 minutowy relaksacyjny masaż dłoni, o których często zapominamy nie pamiętając o tym, jak dużo napięć potrafi się w nich gromadzić
Na zakończenie herbata Green Paradise dla dopełnienia efektu rewitalizacji.

 

Naturalna kuracja z aktywnymi składnikami dobranymi do Twojej skóry oraz modelującym masażem twarzy. W trakcie zabiegu wykonujemy: oczyszczenie skóry, masaż bańką, modelujący masaż twarzy i maskę kremową nakładaną pędzelkiem. Po zabiegu twarz jest głęboko odprężona i wypielęgnowana.

 

130

240

S2

PROGRAM BIO LIFTING – ODMŁADZAJĄCA KURACJA

30 minut perełkowej kąpieli w jacuzzi
110 minut Bio Lifting
20 minutowy relaksacyjny masaż dłoni, o których często zapominamy nie pamiętając o tym, jak dużo napięć potrafi się w nich gromadzić
Herbata Green Paradise dla dopełnienia efektu rewitalizacji

Intensywna kuracja z biodynamicznym masażem, maską na twarz oraz masażem kwiatowymi stemplami. W trakcie zabiegu wykonywana jest także pielęgnacja oczu i ust. Zabieg spowalnia proces starzenia skóry i zwiększa dotlenienie komórek.  

165

320

S3

MĘSKI PROGRAM – EKSPRESOWY POWER LIFT I ENERGIA

15 minut pobytu w Nordyckiej Saunie Eventowej
10 minut wychłodzenia ciała
40 minutowy masaż z rytuałem ognia
50 minutowy Power Lift dla Mężczyzn

 

Naturalna, efektywna oraz kompleksowa pielęgnacja skóry twarzy i ciała. Podczas zabiegów. wykonywany jest masaż odprężający całe ciało zwieńczony rytuałem ognia, drenaż limfatyczny twarzy i szyi, wilgotne kompresy, wmasowywane są kosmetyki dobrane specjalnie dla męskiej cery. Dodatkowo wykonywany jest peeling, tonizowanie, nałożenie serum oraz maski dla poczucia odświeżonej, zdrowej twarzy.

 

125

260

S4

PROGRAM HAMMAM & GARSHAN

30 minutowy pobyt w Pomarańczowej Łaźni Parowej
75 minutowy zabieg Hamman & Garshan
Herbata Green Paradise dla dopełnienia efektu rewitalizacji

To wyjątkowe dla destresso połączenie masażu suchego rękawicą z surowego jedwabiu z wyjątkowo delikatnym masażem pianą z mydła oliwkowego wywodzącym się z kultury Dalekiego Wschodu Prawdziwa uczta dla zmysłów i oczyszczanie ciała, a to wszystko w aromacie antystresowej mandarynki.

110

170

S5

 

PROGRAM ANTY CELLULIT Z OKŁADEM W ALGACH

Zabieg polega na wykorzystaniu znanych od starożytności terapii i technik masaży pochodzących z różnych obszarów kulturowych, w tym także regionalnych technik europejskich. Dzięki zastosowaniu wypróbowanych starożytnych i współczesnych technik oraz składników aktywnych takich jak papaja i algi rytuał wprowadza ciało w rezonans aktywuje komórki aby pozostawić następnie w pełnej harmonii i równowadze. Prawdziwy luksus dla ciała!

 

40 minut pobytu w Podczerwonej Saunie Detox
75 minutowy Antycellulitowy program rezonansowy
15 minutowy peeling dłoni
Herbata Antacidid

135

260

S6

PROGRAM CZEKOLADOWEJ ROZPUSTY DLA PAR

30 minutowy okład z czekolady w Lazurowej Łaźni Błotnej
50 minutowy masaż czekoladą
Herbata Winter dla dopełnienia poczucia odprężenia

Zanim popadniecie w zły nastrój i stracicie chęć do życia skorzystajcie z dobrodziejstw ulubionego smakołyku, jakim jest czekolada. Jest ona nie tylko ucztą dla podniebienia, ale również skóry. Masaż czekoladowy działa zbawiennie na ciało i psychikę. Opiera się na technikach masażu klasycznego.

100

260

S7

PROGRAM AROMA DESTRESSO DLA PAR

25 minut sesji zapachowej w Kwiatowej Saunie Bio
15 minutowy peeling dłoni
60 minutowy zabieg Aroma destresso
Herbata Vital & Relax dla dopełnienia poczucia odprężenia

Głęboko odprężający masaż który harmonizuje całe ciało. Starannie dobrana kombinacja najczystszych olejków eterycznych o niesamowitym aromacie i wysokiej jakości olejów roślinnych sprawiają, że poczujesz prawdziwy relaks lub jeśli chcesz, nową energię.

110

290

S8

PROGRAM OGNISTEGO MASAŻU DLA PAR

25 minut pobytu w Nordyckiej Saunie Eventowej
10 minut na ochłodzenie ciała
40 minutowy masaż ciała z rytuałem ognia
20 minutowy masaż głowy
Herbata Winter dla dopełnienia uczucia odprężenia

Głęboko relaksujący masaż przy użyciu gorących kamieni bazaltowych i olejków eterycznych. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksuje oraz regeneruje zmęczone i zestresowane ciało. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała. Szczególnie polecany  w okresie jesienno-zimowym.

95

300

S9

PROGRAM AYURVEDA ABHYANGA

40 minutowy pobyt w Podczerwonej Saunie Detox
75 minutowy zabieg Ayurveda Abhyanga
Herbata Vital & Relax

Jeden z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ayurvedzie. Jest to masaż całego ciała wykonywany ciepłymi, leczniczymi olejami. Zabieg ma na celu poruszenie energii w naszym ciele, co przywraca równowagę organizmu zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Pobudza krążenie krwi i limfy, usprawnia proces przemiany materii oraz oczyszcza organizm z toksyn. Działa kojąco i uspakajająco na nasz system nerwowy, relaksuje, eliminuje stres, usuwa zmęczenie. Wzmacnia mięśnie oraz usuwa sztywność stawów. Pomaga ciału spalić zapasy tłuszczu.

120

170

S10

PROGRAM Z RELAKSACYJNM MASAŻEM GORĄCYMI KAMIENIAMI

20 minut peelingu w Pomarańczowej Łaźni Parowej
60 minut masażu gorącymi Kamieniami
20 minut masażu głowy
Herbata Vital & Relax

Głęboko relaksujący masaż przy użyciu gorących kamieni bazaltowych i olejków eterycznych. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksuje oraz regeneruje zmęczone i zestresowane ciało. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała. Szczególnie polecany  w okresie jesienno-zimowym.

110

230