Enter your keyword

Odnowa Biologiczna

 

Lepsze samopoczucie każdego z nas jest sprawą indywidualną. Zależy ono od wielu czynników naszego charakteru, wieku, upodobań, przyzwyczajeń, a także czasu… i otoczenia, w którym się znajdujemy.

Naszym wyzwaniem było stworzenie oferty i przestrzeni, która inspiruje do działania, a jednocześnie nie narzuca określonej drogi. Destresso to miejsce, gdzie możesz robić to, co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. W destresso sam, korzystając z naszych wskazówek regulujesz swój barometr stresu.

Wybierz zabiegi sam lub poproś o pomoc obsługę. Zabiegi ułożyliśmy w taki sposób, aby odpowiadały różnym upodobaniom, potrzebom i odczuciom. Wybierz priorytet, potrzebę to czego teraz najbardziej potrzebujesz i dopasuj zabieg dla siebie.

TEAM DR JOSEPH to ekskluzywne zabiegi nagrodzone najwyższą światową nagrodą SPA DIAMOND AWARD 2016. Manualna metoda kuracji TEAM DR JOSEPH oparta na indywidualnych potrzebach Twojej skóry oraz odkryciach naukowych rozpoczyna się głęboko w tkankach. Uwzględniając naturalne prawa funkcjonowania skóry – jej metabolizm zostaje przywrócony do równowagi, aby ten sposób zapewnić jej doskonałą pielęgnację i holistyczne uczucie, zadbać o Twoje zdrowie i niepowtarzalne piękno. Używane w destresso kosmetyki Team Dr Joseph to połączenie wiedzy naturalnej medycyny ludowej z najnowszymi technologiami i badaniami naukowymi. Filozofia kosmetyków i zabiegów oparta jest na koncepcji łączenia różnych wyciągów roślinnych a także metod aplikacji i terapii. Zapraszamy wszystkich Państwa do Day Spa i Saunowego Centrum Redukcji Stresu DESTRESSO by doświadczyć osobiście tej indywidualnej pielęgnacji urody oferowanej przez innowacyjną metodę TEAM DR JOSEPH: oczyszczenia, odprężenia i ochrony. Zapewniają one autonomiczne zdrowienie skóry – skutki są odczuwalne już od pierwszego zabiegu.