Enter your keyword

 

Ceremonie dla Ciebie, przeżyj je samemu, z osobą towarzyszącą lub przyjaciółmi.

 

Ceramiczna łaźnia dla 4 osób inspirowana kulturą dalekiego wschodu to połączenie kąpieli w wilgotnym ciepłym powietrzu i klasycznej łaźni parowej z pielęgnacją ciała. Kolor indygo przeważający we wnętrzu łaźni działa uspokajająco i harmonizująco na umysł. Laurowa łaźnia pozytywnie wpływa na napięcie mięśni i przemiany materii jak i korzystnie wpływa na sferę psychiczną czyli poprawę samopoczucia. Po zakończonym zabiegu natychmiast odczuwa się rozluźnienie i pozbycie się nagromadzonego napięcia a skóra jest nawilżona i wypielęgnowana.

Pobyt w łaźni lazurowej podzielony jest na 4 etapy:

  • delikatne rozgrzewanie,
  • aplikacja szlachetnych glinek, fango lub innego produktu pielęgnacyjnego w zależności od rodzaju zabiegu (oczyszczanie, regeneracja),
  • zmiękczanie (kąpiel parowa),
  • delikatne zraszanie (przyjemny ochładzający prysznic)
  • dodatkowo w wersji Deluxe, pielęgnacja ciała poprzez 25 minutowy masaż

Pobyt w łaźni lazurowej to doskonały rytuał dla par ze względu na odprężającą i intymną atmosferę, jaka panuje podczas zabiegu, popołudnie dla urody w gronie przyjaciółek (na raz mogą skorzystać z zabiegu 4 osoby) lub pomysł na drobną przyjemność dla siebie dla ciała i duszy.

Temperatura wewnątrz to 35-50 °C, zmienna wilgotność powietrza zwiększa się stopniowo do ok. 100% dlatego z łaźni korzystać można bez większych ograniczeń, jeśli nie masz konkretnych przeciwskazań. Zabiegi w saunie błotnej polecane są osobom, które potrzebują odprężenia, cierpią na regularne bóle mięśniowo-stawowe lub zapalenia skóry. Wizyty z saunie powinny unikać osoby z dolegliwościami układu krążenia i z infekcjami.

W destresso zawsze stawiamy na naturalne składniki więc dysponujemy wyłącznie naturalnymi glinkami i przygotowanym na miejscu peelingiem do ciała. Wizyta w łaźni lazurowej to wspaniały wstęp do zabiegów, przede wszystkim masaży. Skóra bowiem jest wtedy gotowa na dalszą pielęgnację! Wykorzystaj to i połącz wizytę z wybranym zabiegiem.

Gdy zdecydujesz się na ceremonie beauty, obsługa przełączy Lazurową Łaźnię Błotną w specjalny tryb zabiegowy i dostarczy ci wybrany rodzaj okładu. Należy natrzeć nim całe ciało i zająć swoje miejsce a postępujące po kolei tryby Łaźni zajmą się resztą, kończąc ceremonie orzeźwiającym prysznicem z dysz umieszczonych nad każdym siedziskiem.

NASZE CEREMONIE W ŁAŻNI LAZUROWEJ:

SZLACHETNE GLINKI – ceremonia oczyszczajaca i odtruwająca organizm, przy użyciu glinek z morza martwego. Wspaniale odzywiająca i przygotowująca skórę do następnych zabiegów.

cena 70zł/25min

wersja deluxe z 25 minutowym masażem:

cena 160zł/50min

PRZYJEMNOŚĆ I DETOX z peelingiem z soli, oleju z pestek winogron i wyjątkowych dodatków tworzących w pełni naturalny, harmonizujący peeling odświeżający skórę.

cena 70zł/25min

wersja deluxe z 25 minutowym masażem

cena 160zł/50min