Enter your keyword

mm

PAKIETY


7. WIOSENNE PRZEBUDZENIE

Zabieg, który niezależnie od pory roku pozwoli zregenerować i odświeżyć Twoje ciało przywracając naturalną równowagę. Delikatny peeling złuszcza naskórek a regeneracyjna maska nawilża skórę i przyspiesza jej regenerację.

-ok 30 min. naturalny, przygotowany w destresso peeling całego ciała
-ok 30 min. masaż klasyczny
-aksamitna, regeneracyjna maska na ciało
-1 godzina pobytu na Strefie Saun i Relaksu

Czas trwania: 60 min/Cena: 189zł


7a. WIOSENNE PRZEBUDZENIE VIP:

-zawartość pakietu Wiosenne przebudzenie
-dodatkowo 15 minutowy masaż głowy

Czas trwania: 75 min/Cena: 209zł


26. GŁĘBOKIE ODPRĘŻENIE

Najbardziej zabiegani zawsze potrzebują większej dawki odprężenia. Pakiet Głębokie Odprężenie to zestaw złożony z najbardziej relaksujących elementów naszego Menu Zabiegów dla uzyskania pełnego efektu przywrócenia równowagi.

-relaksacyjny masaż ciała
-masaż głowy
-masaż stóp i dłoni
-1 godzina pobytu na Strefie Saun i Relaksu

Czas trwania: 75 min/Cena: 229zł


27. PAKIET RÓNOWAGA Z MASAŻEM KAMIENIAMI

Głęboko relaksujący masaż przy użyciu gorących kamieni bazaltowych i olejków eterycznych. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksuje oraz regeneruje zmęczone i zestresowane ciało. Gorące kamienie w kontakcie z ciałem oddają swoją energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała.

-60 minut masażu gorącymi Kamieniami
-15 minut masażu głowy
-1 godzina pobytu na Strefie Saun i Relaksu

Czas trwania: 75 min/Cena: 239zł


28. PEŁNA REWITALIZACJA CIAŁA

Czasami w erze zdrowego i aktywnego trybu życia zapominamy że nasza skóra, jako największy i najważniejszy organ ludzkiego ciała też potrzebuje odpowiedniego odżywienia i regeneracji. Pakiet Głęboka Regeneracja to zestaw złożony z elementów skupiających się nie tylko na odżywieniu, przywróceniu świeżego i zdrowego wyglądu skóry, ale również na zmotywowaniu organizmu do sprawnego funkcjonowania poprzez relaksacyjny masaż pobudzający układ krwionośny i limfatyczny.

-30 min relaksacyjny masaż ciała z głęboko odżywiającym olejkiem
-30 min. naturalny, przygotowany w destresso peeling ciała
-aksamitna, regeneracyjna maska na ciało
-30 min. masaż i peeling twarzy
-1 godzina pobytu na Strefie Saun i Relaksu

Czas trwania: ok. 90 min/Cena: 299zł

29. PAKIET „RELAKS NA WAKACJACH”

Skład pakietu:

– odświeżający, aromatyczny masaż olejem kokosowym wraz z odmładzającą maską kokosową na całe ciało. Zabieg odmładza, odświeża oraz poprawia kondycję całej skóry. Oczyszczająca, detoksykująca i nawilżająca maseczka na twarz na bazie glinki z Morza Martwego (dobranej do typu cery) i mleka.

– Masaż głowy, który jest zabiegiem który znacznie polepszającym stan włosów i głowy: wzmacnia włosy i cebulki, poprawia krążenie krwi na skórze głowy, dotlenia włosy, potrafi zahamować wypadanie włosów, likwiduje bóle głowy, zmęczenie i migreny.

– Masaż dłoni z peelingiem z glinki z Morza Martwego.
– Dwie godziny w strefie SPA czyli Chatki Ziołowej, Sauny Kwiatowej z aromaterapią, sauny odchudzającej na podczerwień, Sauny Nordyckiej z ceremoniami aromaterapeutycznymi lub inhalacją na kulach lodowych i łaźni peelingowej pomarańczowej, łaźni błotnej lazurowej, luksusowego jacuzzi perełkowego, baru oraz ogrodu z jacuzzi, balią i basenikiem.

Czas trwania: ok. 4,5 h (czas zabiegu 90 min)/ Cena: 430zł