Enter your keyword

Podczerwona Sauna Detoks

 

PODCZERWONA SAUNA DETOX (35-55°C 0%)

PODCZERWONA SAUNA DETOX (infrared) to pachnąca drewnem kameralna sauna dla 4 – 5 osób. Źródłem ciepła są promienie podczerwone, które wnikają w nasze ciało bezpośrednio, a nie jak w przypadku tradycyjnych saun – poprzez warunki utrzymane wewnątrz pomieszczenia.  To idealna propozycja dla osób które nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnych saun. Osoby, pragnące zrzucić kilka kilogramów docenią fakt, że podczas seansu 20 minutowego możemy wypocic nawet do 700 kcal. Wizyta w naszej podczerwonej saunie detoks to „must have” w codziennej pielęgnacji skóry oraz dla optymalnego lepszego samopoczucia.

W saunie ciało poddawane jest elektromagnetycznemu promieniowaniu podczerwonemu o długości fal od 700 do 15 000 nm, które stanowi 40% promieniowania słonecznego. Można więc powiedzieć, że w saunie typu infrared korzystamy z przyjaznego działania słońca – dającego ciepło i dobre samopoczucie psychofizyczne, bez działania szkodliwych promieni UV.  Nasza podczerwona sauna to prawdziwe antidotum na codzienny stres.

DZIAŁANIE SAUNY INFRARED

Promienie podczerwone przekształcają się w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Korzystanie z sauny zwiększa także rozciągliwość tkanek kolagenowych. Aż 80% tej energii wnika w głąb naszego organizmu. Sauna podczerwona łagodzi bóle pleców i stawów wywołane przemęczeniem, reumatyzmem czy nerwobóle. Dodatkowo skóra zostaje oczyszczona z toksyn, nabiera ładnego wyglądu.

Regularne seanse w naszej podczerwonej saunie pozwolą zlikwidować nadmierną tkankę tłuszczową, zlikwidować cellulit przez energię stymulującą przemianę materii oraz poprawić metabolizm a także zapobiegają depresji.

Pamiętaj…

  • Umiarkowana temperatura, oscyluje od 30°C – do 55°C sprawia, że kąpiel nie jest wyczerpująca dla organizmu. Dzięki temu seans może trwać dłużej, co sprzyja lepszemu samopoczuciu oraz skoncentrowanemu działaniu na sylwetkę. Taki poziom ciepła jest bezpieczny dla układu sercowo-naczyniowego, tym samym kąpiele te są dobre niemal dla każdego, niezależnie od wieku czy  stanu zdrowia.
  • W podczerwonej saunie pocisz się tak samo albo więcej niż w pozostałych saunach mimo niższej temperatury
  • Efektywna i bezpieczna wizyta w saunie, to taka, kiedy będziesz z niej korzystać prawidłowo zgodnie z regulaminem i ogólnymi zasadami korzystania z saun.
  • Połączenie wizyty w podczerwonej saunie detox z okładem na ciało i masażem antycellulitowym lub masażem detoks zwiększy skuteczność każdej kuracji odchudzającej oraz poprawi kondycję skóry.
  • Z podczerwonej sauny detox możesz korzystać w ramach każdego czasowego wejścia DESTRESSO zgodnie z wykupionym wariantem i regulaminem

Nie zapomnij…

  • Ochłodzenie organizmu po kąpieli saunowej jest integralną częścią tego rytuału. Weź zimny prysznic, skorzystaj ze zmysłowej Ścieżki Wrażeń Kneippa. Zimne powietrze pozwoli szybko doprowadzić Twój organizm do równowagi – sprawdź i doświadcz tej wyjątkowej przyjemności!
  • Do sauny zabierz koniecznie dwa ręczniki do ułożenia pod ciało i stopy. Jeśli zapomnisz ręcznika– możesz pożyczyć lub kupić je u nas na miejscu.
  • Po każdej wizycie w saunie zadbaj o relaks i odpowiednie nawodnienie i uzupełnienie minerałów oraz witamin. Przy wyjściu ze strefy BALANCE do dyspozycji gości znajduje się woda. W barze Destresso mozesz spróbować wyjątkowych, oczyszczających herbat lub orzeźwiających napojów.