Enter your keyword

Stodoła

STODOŁA – zewnętrzna sauna o temperaturze 80-100 stopni

Stodoła to obecnie największa sauna w destresso mogąca pomieścić ponad 60 osób. Została otwarta z okazji 4 urodzin destresso.

Stodoła to druga najgorętsza sauna drewniana w DESTRESSO.

Klasyczna kąpiel w gorącym suchym powietrzu o temperaturze 80 – 100 stopni, która pozwala wyeliminować skutki przemęczenia, pomaga usunąć toksyny z organizmu, poprawia krążenie, wzmacnia odporność oraz relaksuje. To prawdziwie witalizujące doświadczenie.

Seanse zapachowe i rytuały saunowe realizowane przez naszych saunamistrzów w Stodole to wyjątkowa codzienność destresso. Dzięki nim w danych godzinach podkręcamy atmosferę do ponad 100°C w aromatach z różnych stron świata dla zdrowia, urody i lepszego samopoczucia naszych gości i saunamistrzów. Uwalniające się pod wpływem wysokiej temperatury i pary składniki mineralne zawarte w kamieniach oraz celowo dobrane olejki eteryczne i napary ziół a także odpowiednia muzyka potęgują i personalizują tradycyjne działanie sauny rozluźniające, regenerujące, odtruwające z toksyn witalizujące czy też relaksujące. Więcej informacji o seansach i rytuałach Destresso znajdziesz na facebooku.

Po trzecie

Okolicznościowe tematyczne spektakle destresso– dzienne lub nocne, w których Stodoła odgrywa główną rolę to kolejna odsłona tej sauny. Już dziś sprawdź w kalendarzu eventów dostępności i zarezerwuj termin, tej okazji bowiem nie możesz przegapić.

Pamiętaj !

  • Ze Stodoły możesz korzystać w ramach każdego czasowego wejścia destresso zgodnie z wykupionym wariantem i regulaminem
  • Efektywna i bezpieczna wizyta w saunie to taka, kiedy będziesz z niej korzystać prawidłowo zgodnie z regulaminem.
  • Zaplanuj trzy wejścia podczas jednego saunowania z odpoczynkiem w między czasie w tym jeśli nie masz przeciwskazań przynajmniej 1 wejście na ok 15 minut do sauny nordyckiej. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś/aś z sauny nordyckiej lub fińskiej to na początek wystarczy Ci 5- do 10 minut. Możesz zdecydować się na udział w seansie, który wprawdzie intensywny ale najczęściej trwa nieco krócej jest wykonywany pod stałym okiem saunamistrza.

Nie zapomnij !

  • Ochłodzenie organizmu po saunie to konieczny, integralny element każdej kąpieli saunowej. Weź zimny prysznic, natrzyj się lodem a w chłodne dni pospaceruj po ścieżce zmysłów w ogrodzie destresso. Zimne powietrze pozwoli szybko doprowadzić Twój organizm do równowagi po saunie – sprawdź i doświadcz tej wyjątkowej przyjemności!

  • Do sauny zabierz koniecznie dwa ręczniki do ułożenia pod ciało i stopy. Ewentualnie możesz mieć ze sobą wełnianą czapkę chroniącą głowę przed wysoką temperaturą – ochrona głowy będzie wskazane zwłaszcza podczas seansów i rytuałów. Jeśli zapomnisz ręcznika i czapki – możesz pożyczyć lub kupić je u nas na miejscu.

  • Po każdej wizycie w saunie zadbaj o relaks i odpowiednie nawodnienie i uzupełnienie minerałów oraz witamin. Do dyspozycji gości przy wyjściu ze strefy ba;ance znajduje się dystrybutor wody, a w barze Destresso przygotujemy Ci herbatę wspomagającą oczyszczanie lub witalizującą, wedle twojego życzenia.